Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Zakład Opiekuńczo-
Leczniczy

Aktualności

2017-11-30 Gazeta Pomorska "Lecznica MSWiA obchodzi 70 urodziny" Lecznica MSWiA obchodzi 70 urodziny. Przez ponad pół wieku była tylko placówką resortową. Dumą szpitala są oddziały na „dwóch biegunach”. Czyli te, gdzie rodzą się dzieci i leczeni są seniorzy Gazeta Pomorska więcej »
2017-11-20 Jubileusz 70-lecia SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy 27 listopada 2017 r. obchodzić będzie Jubileusz 70-lecia swojej działalności. Jubileusz 70-lecia SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy więcej »
2017-09-29 Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna od 1 października Z dniem 1 października świadczenia Opieki nocnej i świątecznej nie będą realizowane w naszej placówce.

Wykaz placówek realizujących świadczenia
Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna od 1 października więcej »
2017-06-29 Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat W środowe popołudnie, dnia 28 czerwca 2017 roku, o godz. 14:03, w Oddziale Położnictwa, Patologii Ciąży i Ginekologii na świat przyszło tysięczne dziecko urodzone w tym roku w Samodzielnym Publicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki... Już 1000 dzieci przyjęliśmy w tym roku na świat więcej »
2017-04-13 Drugie miejsce w rankingu Ogłoszono wyniki Rankingu Szpitali Publicznych 2017 organizowanego przez firmy Magellan i Deloitte, pod patronatem Dziennika Rzeczpospolita. Nasz szpital zajął w nim drugie miejsce spośród szpitali z wartością kontraktu z NFZ powyżej 30 mln zł. Drugie miejsce w rankingu więcej »