2019-05-23 VII miejsce w rankingu „Liderzy Zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group”
SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy zajął siódme miejsce w kategorii szpitale z kontraktem z NFZ 30-69 mln zł w Rankingu „Liderzy Zarządzania. Najlepiej zarządzane szpitale publiczne według BFF Banking Group”, pod patronatem Dziennika Rzeczpospolita. W rankingu oceniano placówki medyczne, biorąc pod uwagę parametry takie jak: efektywność aktywów, rentowność sprzedaży oraz dynamikę kontraktu z NFZ. Parametry zostały dobrane tak, aby obrazowały  efektywność zarządzania szpitalem. Zestawienie doceniło jednostki publiczne, które wykazały się wysoką jakością opieki medycznej idącą w parze z efektywnością ekonomiczną.