2020-10-02 Zmiana organizacji pracy POZ
Zmiana organizacji pracy POZ

Zmiana organizacji pracy POZ SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy
od dnia 5 października 2020 r.

UWAGA ! KORONAWIRUS !!!

W związku narastającą liczbą zakażeń COVID -19 w trosce o zdrowie  naszych Pacjentów zostają wprowadzone następujące zmiany:

•    REJESTRACJA na TELEPORADĘ  w danym dniu do lekarza POZ (zgodnie z harmonogramem pracy lekarzy) poprzez rejestracje od godz. 7:00,
pod nr tel:
52-58-26-299
 - 52-58-26-319
(od 7:00  do 10:00),
Pacjent zostanie poinformowany przez pracownika rejestracji, o której godzinie lekarz POZ osobiście oddzwoni w ramach TELEPORADY.
!! Prosimy aby Pacjenci byli dostępni pod telefonem w wyznaczonym czasie,  3 nieudane próby telefonicznego kontaktu lekarza z Pacjentem skutkować będzie anulowniem teleporady !!!.

•    Osoby wymagające osobistej wizyty w gabinecie zostaną  na nią umówione w ramach TELEPORADY

•    ZAPOTRZEBOWANIE NA LEKI I ZAOPATRZENIE MEDYCZNE

można złożyć:

a)  za pomocą kartki wrzuconej do skrzynki umieszczonej naprzeciwko rejestracji

(prosimy o umieszczenie nr telefonu do kontaktu)

b)  telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 10:30 -14:30  tel. 52 58 26 299

c)  drogą mailową  (adres: rejestracja@szpitalmsw.bydgoszcz.pl)

Kod recepty Pacjent otrzyma za pomocą:

- SMS

- e-mail lub

- gdy pacjent nie posiada Internetowego Konta Pacjenta (IKP) pracownicy rejestracji telefonicznie skontaktują się z Pacjentem celem podania kodu

WIZYTY DOMOWE